Robert Pattinson Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

+80
Word eater.
Kristina-D20
StrangerInTheStrangeLand
mau
Regret by the distance
*DaRk.FaNtAsY*
Vengeance
-DiamonD___GirL-
**Nadja**
Autogeni_Trener
Bloodless.
Teodoraa Pattinson^^
NadjaDyP Cullen
l.a.m.b.
*Silvia Castro..
Danger magnet
sneky94
Rainbow*
Lady Cullen
Mrs. Pattinson
sanialis
SonjaAa_96
Juliet
miss.bokica
Milicalicious
.... WhIsPeR ....
Tamaraaa
*TaMaRyTzA94*
Sara Pattinson
Janaaa
naida
OneAndOnly
benina
yuukismiles
Beba
Sanshajn*
Love_Hurts
Evenstar*
Djuki Cullen
Maryy
www.Kill.me
Nena <3
♥Crni Prsten♥
bela
Tijana Cullen
Nevena Blacky
dzoni
Dragana :)
Alice Stryder
*Little princess*
Drama Queen
Hello_Kitty_Monster
Nobody's girl
Miss Bell@
Diamela
Anita Cullen
Anaksunamun
~Lady Vampire~
MilicaWhitlock
***Inče***
FrequentlyDazzled
Lady Halliwell
weird-lulu
.But Home Is Nowhere.
Bojana Winchester
Dont.Follow.Me-Im.Lost
k@c@
Alhemicharka
Angela
Daydreamer
EvAnEsCeNcE
Arcy
Nessie ^^
!*~The Cullen Girl~*!
Mystic
*Rosalie Hale*
Robert's_Sweetheart
mala bubica
*MracnaSvetlost*
84 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Love_Hurts Sub Avg 22, 2009 9:58 am

Slusham uglavnom rock i punk, a od metala najceshce gothic. Od domacih tu su Riblja Corba, Van Gogh, EKV, Hladno Pivo, a od stranih Simple Plan, Blink 182, Nightwish, Evanescence, Sirenia, Epica... Drustvo pokusava da me navuce na Grand, ali bezuspesno Smile
Love_Hurts
Love_Hurts
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 6
Age : 32
Location : Pirot

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Sanshajn* Ned Avg 23, 2009 10:45 pm

Ja slusham stvarno svashta.. Uglavnom neku alternativu.. Slusham blues, jazz, funk, punk, hard rock, symphonic metal, country rock, gospel, domatji rap [Marchelo, Lud i Struka], celtic-u, pop, alternativni techno, drum'n'bas.... Bash sve shto mi se svidi. Smile
Jedino ne volim Grand... Mada ne volim ni kada narodnjake svrstavaju u Grand. Grand je jedno - folkeri, a narodnjaci su sve one matore pesme koje pevaju ljudi od 80 godina na svadbama. Molim lepo [:
Sanshajn*
Sanshajn*
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 77
Age : 30
Location : Valjevo

http://www.myspace.com/rainbowschild

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Beba Pon Avg 24, 2009 1:52 am

stari rok..
Beba
Beba
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 81
Age : 27
Location : Pusto ostrvo,Robert i ja

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od yuukismiles Pon Avg 24, 2009 10:35 am

um ja slusham rock, regge, s.metal i tako too..ono alternativac al mogu da slusham i pop ima nekih lijepih pjesmica stvarno :D ali grand i ostale ne podnosim...time me muche
yuukismiles
yuukismiles
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 8

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od dzoni Pon Avg 24, 2009 10:39 am

Sanshajn* ::Ja slusham stvarno svashta.. Uglavnom neku alternativu.. Slusham blues, jazz, funk, punk, hard rock, symphonic metal, country rock, gospel, domatji rap [Marchelo, Lud i Struka], celtic-u, pop, alternativni techno, drum'n'bas.... Bash sve shto mi se svidi. Smile
Jedino ne volim Grand... Mada ne volim ni kada narodnjake svrstavaju u Grand. Grand je jedno - folkeri, a narodnjaci su sve one matore pesme koje pevaju ljudi od 80 godina na svadbama. Molim lepo [:
kako te nije mrzelo da pises sve ovo...ja za pola ove muzike nisam cuo... xD
dzoni
dzoni
Edward i ti ste nerazdvojni
Edward i ti ste nerazdvojni

Posts : 2673
Age : 29
Location : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Sanshajn* Pon Avg 24, 2009 12:23 pm

Pa nije.. Smile To slusham, i moram to da navedem... :D
Shta nisi chuo [i shta te zanima da chujesh] ti reci, pa da ti dam linkove na youtube-u.... Smile
Sanshajn*
Sanshajn*
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 77
Age : 30
Location : Valjevo

http://www.myspace.com/rainbowschild

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Maryy Pon Avg 24, 2009 2:14 pm

NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY ::
Djuki7 ::Pa,ovako...ja slusam punk,rock,metal,hard core....omiljena grupa mi je Paramore,ali volim i Linkin Park,Slipknot,RHCP,Green Day...ali komshije mi se non-stop ljute,jer,kao,mnogo glasno slusam muziku,ali mene to opusta...Smile))
☮

Komsije ce da me biju
Zbog preglasnog rock'n'rolla
Pominju mi familiju........
Teraju me dodjavola!!!

:ecluv: :ecluv: :ecluv: :ecluv: :ecluv:


ovo je od chorbe zar ne???
Maryy
Maryy
Edward i ti ste najbolji prijatelji
Edward i ti ste najbolji prijatelji

Posts : 175

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od <twilight girl> Uto Avg 25, 2009 3:43 am

Zavisi od raspolozenja!Nekad metal,nekad rock,pop i tako...Ponekad i nesto od domacih,ali ne volim narodnjake,rep i hip-hop...
<twilight girl>
<twilight girl>
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 146

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od benina Pet Avg 28, 2009 10:18 am

ma sve zavisi od raspoloženja...najčešće slušam tehno,electro,pop,hip-hop...the best izvođači su mi d-devils,edo majka,paramore,katy pery,lady gaga,beogradski sindikat i elitni odredi....
benina
benina
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 46
Age : 29

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od OneAndOnly Ned Avg 30, 2009 10:54 pm

nezz vise ni ja...pop, rock, r'n'b...a favoriti su mi-Beyonce, Paramore, Britney Spears, Madonna, Jelena Tomasevic....ma moze sve osim narodnjaka, njih ne podnosim! Smile
OneAndOnly
OneAndOnly
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 45
Age : 28
Location : Banja Luka

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od naida Uto Sep 01, 2009 2:09 am

ma metal i rock...najbolje :D
naida
naida
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 43

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Janaaa Uto Sep 01, 2009 3:48 am

najbolja pesma- Leave Out All The Rest
Janaaa
Janaaa
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 56

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Sara Pattinson Sre Sep 02, 2009 3:04 am

Mogu da slusam sve,osim narodnjaka.Ta muzika mi se stvarno ne svidja.Nemaju ni dobar tekst ,a o muzici da ne pricam,a tek izvodjaci. :D Ali nemam nista protiv onih koji slusaju narodnjake...
Najvise slusam pop/rock i reggaeton.
Sara Pattinson
Sara Pattinson
Edward i ti ste najbolji prijatelji
Edward i ti ste najbolji prijatelji

Posts : 226
Age : 30

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od *TaMaRyTzA94* Sre Sep 02, 2009 8:53 am

ja slusam sve i svasta,ako mi se pjesma svidja,ne biram xDD
*TaMaRyTzA94*
*TaMaRyTzA94*
Edward ti je spasao zivot
Edward ti je spasao zivot

Posts : 523
Age : 30
Location : *over the rainbow,so high <3 :P*

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od .But Home Is Nowhere. Sre Sep 02, 2009 9:16 am

Maryy ::
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY ::
Djuki7 ::Pa,ovako...ja slusam punk,rock,metal,hard core....omiljena grupa mi je Paramore,ali volim i Linkin Park,Slipknot,RHCP,Green Day...ali komshije mi se non-stop ljute,jer,kao,mnogo glasno slusam muziku,ali mene to opusta...Smile))
☮

Komsije ce da me biju
Zbog preglasnog rock'n'rolla
Pominju mi familiju........
Teraju me dodjavola!!!

:ecluv: :ecluv: :ecluv: :ecluv: :ecluv:


ovo je od chorbe zar ne???

yep
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
VIP Member
VIP Member

Posts : 54742
Age : 32
Location : Th!S CeLLuL0!d DrEaM

http://poet-world.darkbb.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od dzoni Sre Sep 02, 2009 9:20 am

Maryy ::
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY ::
Djuki7 ::Pa,ovako...ja slusam punk,rock,metal,hard core....omiljena grupa mi je Paramore,ali volim i Linkin Park,Slipknot,RHCP,Green Day...ali komshije mi se non-stop ljute,jer,kao,mnogo glasno slusam muziku,ali mene to opusta...Smile))
☮

Komsije ce da me biju
Zbog preglasnog rock'n'rolla
Pominju mi familiju........
Teraju me dodjavola!!!

:ecluv: :ecluv: :ecluv: :ecluv: :ecluv:


ovo je od chorbe zar ne???
nisi znala da je to od corbe???
dzoni
dzoni
Edward i ti ste nerazdvojni
Edward i ti ste nerazdvojni

Posts : 2673
Age : 29
Location : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od .But Home Is Nowhere. Sre Sep 02, 2009 9:29 am

pa da nije znala ne bi pitala, nego samo da potvrdi...
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
VIP Member
VIP Member

Posts : 54742
Age : 32
Location : Th!S CeLLuL0!d DrEaM

http://poet-world.darkbb.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od dzoni Sre Sep 02, 2009 9:44 am

axa...ok...ja se zacudio...
dzoni
dzoni
Edward i ti ste nerazdvojni
Edward i ti ste nerazdvojni

Posts : 2673
Age : 29
Location : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Tamaraaa Čet Sep 03, 2009 11:37 am

ja najvise volim house... Smile
Tamaraaa
Tamaraaa
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 104

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od .... WhIsPeR .... Sub Sep 12, 2009 1:50 am

... hmmm ... ovako : omiljeni zhanr mi je grunge - shto automatski znachi da mi je nirvana omiljena grupa ... zhao mi je shto grunge danas nije zastupljen kao shto je bio 90ih Sad pored nirvane volim i foo fighterse, neizbjezhan pearl jam, soundgarden, mudhoney ... zatim obozhavam rock s kraja 80tih i pochetka 90ih : guns 'n' roses je grupa koju po mom mishljenju nikada niko nece prevazeci shto zbog axla rosea koji ima vjerovatno jedan od najboljih glasova u istoriji muzike shto zbog slasha koji je jednostavno . . . slash ! ! ! volim josh i punk ali iskljuchvo onaj iz 70ih i 80ih, ovo novije mi nije bash "zanimljivo" ... a od bendova danashnjice naravno evanescence ! ! !

shto se tiche omiljenih pjesama : od nirvane: rape me, come as you are, lithium, in bloom, hearth-shaped box, polly ... od gunsa : don't cry, civil war, november rain, better, paradise city, patience ... i i i i ima ih josh al' mi je pegla pisat' xD

narodnjaci - uzhaaaaassss ! ! ! issssss ...
.... WhIsPeR ....
.... WhIsPeR ....
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 148
Age : 29
Location : <3 <3 <3

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Nena <3 Ned Sep 13, 2009 10:05 am

.... WhIsPeR .... ::... hmmm ... ovako : omiljeni zhanr mi je grunge - shto automatski znachi da mi je nirvana omiljena grupa ... zhao mi je shto grunge danas nije zastupljen kao shto je bio 90ih Sad pored nirvane volim i foo fighterse, neizbjezhan pearl jam, soundgarden, mudhoney ... zatim obozhavam rock s kraja 80tih i pochetka 90ih : guns 'n' roses je grupa koju po mom mishljenju nikada niko nece prevazeci shto zbog axla rosea koji ima vjerovatno jedan od najboljih glasova u istoriji muzike shto zbog slasha koji je jednostavno . . . slash ! ! ! volim josh i punk ali iskljuchvo onaj iz 70ih i 80ih, ovo novije mi nije bash "zanimljivo" ... a od bendova danashnjice naravno evanescence ! ! !

shto se tiche omiljenih pjesama : od nirvane: rape me, come as you are, lithium, in bloom, hearth-shaped box, polly ... od gunsa : don't cry, civil war, november rain, better, paradise city, patience ... i i i i ima ih josh al' mi je pegla pisat' xD

narodnjaci - uzhaaaaassss ! ! ! issssss ...
Lepo, lepo... Sinoc sam cula veliki deo na svirci...Smile
Nena <3
Nena <3
Edward ti je decko
Edward ti je decko

Posts : 452
Age : 30

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od .... WhIsPeR .... Ned Sep 13, 2009 11:24 am

kakvoj svirci ? :D :D :D
.... WhIsPeR ....
.... WhIsPeR ....
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 148
Age : 29
Location : <3 <3 <3

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Milicalicious Uto Sep 22, 2009 7:07 am

slusxam skoro svaku vrstu muzike sem narodnjaka- ne mogu da ih smislim!!!!!
Milicalicious
Milicalicious
Edward ti je spasao zivot
Edward ti je spasao zivot

Posts : 531
Age : 28

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od miss.bokica Sub Okt 10, 2009 12:10 pm

Stari rock, pop, RnB, house i techno tu i tamo, volim i nas stari rok i par izvodjaca zabavne muzike... Znaci Scorpionsi, Alice Cooper, Led Zepellin... Bep, Rihanna, Justin, Madonna, itd...
A od nasih Aleksandra Radovic, Jelena Tomasevic...Crvena Jabuka, Divlje Jagode, Ekv, Negativ... Ma svasta nesto...
miss.bokica
miss.bokica
Verena sa Robertom
Verena sa Robertom

Posts : 391
Age : 32

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Juliet Pon Okt 19, 2009 5:45 am

Punk, Ska , Hard Rock .....rock and Roll.....Klasiku ......obožavm i sve bendove koji me iznenade kao npr Collective soul, koji sad ne mogu da prestanem da slusam!
Juliet
Juliet
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 51
Location : Ispred kompjutera

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike - Page 5 Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu