Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike Empty Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od *MracnaSvetlost* taj Sub Apr 18, 2009 1:04 am

Ovde ce biti diskusija o vrstama muzike
Pa koju vrstu slusate,zasto?
*MracnaSvetlost*
*MracnaSvetlost*
Edward i ti imate srecan zivot

http://www.robertpattinsonsrb.com

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od mala bubica taj Ned Apr 19, 2009 7:18 am

pa slusam havy metal,rock,pop-rock(moze da prodje),pa ne znam,tu sam nasla sebe,a volim i klasicnu muziku,opusta me.....
pohvalila bih Twilight soundrack
mala bubica
mala bubica
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Nazad na vrh Ići dole

Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike Empty Re: Generalna diskusija o muzici i vrstama muzike

Počalji od *MracnaSvetlost* taj Ned Apr 19, 2009 11:33 am

slusam sve vrste muzike.....malo me nervira heavy metal ali nadje se koja dobra pesma

narodnjaci na zurkama....ludovanje....hahaha

a za opustanje...grand...hahah....salim se...za opustanje...pop...pogotovo Jelena Tomasevic...
*MracnaSvetlost*
*MracnaSvetlost*

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Robert's_Sweetheart taj Pon Apr 20, 2009 1:53 am

Slusam uglavnom rock, nesto tipa Muse, Fall Out Boy i tako... mada volim i R'n'B. Iskreno ne volim pop, tehno, ali mi ne smeta da cujem. Inace, nisam bila neki fan akusticnog rock-a, ali zbog Robertovih pesama ga obozavam!
Robert's_Sweetheart
Robert's_Sweetheart
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od *MracnaSvetlost* taj Pon Apr 20, 2009 2:50 am

ja nesto nisam upucen u te robertove pesme...
*MracnaSvetlost*
*MracnaSvetlost*

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mala bubica taj Pon Apr 20, 2009 3:16 am

pa dve pesme sa saundtrack-a je on izveo,ili ti odpevao i odsvirao,covece..... lol!
mala bubica
mala bubica
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od *Rosalie Hale* taj Pon Apr 20, 2009 4:31 am

Ja najvise volim da slusam Toseta Prosekog...inace Rob ima fantastican glas nekako mutan ali umirujuc i mislim da bi malo aktivnije da se bavi pevanjem jer po meni mu bas dobro ide..go on Rob
*Rosalie Hale*
*Rosalie Hale*
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mystic taj Uto Apr 21, 2009 12:47 pm

Zavisi uvek od trenutnog raspolozenja. Ako sam happy onda nesto brze a ako se izbedacim onda neke baladice da se me nacisto dotuku...
Sto se muzike tice, nema izuzetaka, apsolutno sve slusam. Preferiram r'n'b, hip-hop & rock muziku ali kao sto rekoh uvek sve zavisi od raspolozenja. Paramore je fantastican, jako mi se dopadaju njihove pesme i mnogo mi je drago sto su bili deo Twilight soundtrack-a. Najcesce slusam Usher-a ( a rado ga i gledam :P ), zatim Pink, Scorpionse, Beyonce, Ne-Yo je fantastican... Eto takvu vrstu muzike. Slusam i klasicnu - Debussy-ja ( ko' Edward ) i Ravela...
E, da Grand, Mile Kitic & co. ne spadaju u muziku vec u djubre tako da nisu bili vredni pominjanja...
A o Robertu kao o muzicaru mogu sve najbolje da kazem. Dovoljno je reci da se uz " Let me sign " svake veceri uspavljujem. Ona je moja lullaby :sleep:
Mystic
Mystic
Edward i Dzejkob se bore za tebe

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mala bubica taj Uto Apr 21, 2009 8:31 pm

Mystic-
"let me sign" je predivna pesma,odusevila sam se kad sam cula da ju je on napisao,i iskonponovao,isplatilo se cekati da to uradi,a i stavili su je na dobrim mestima.......predivna pesma.....ceo saundtrack je divan
mala bubica
mala bubica
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od !*~The Cullen Girl~*! taj Sre Apr 22, 2009 9:45 am

Najvise volim da slusam rock i metal,a moze da prodje i techno i elektro pop...:D
!*~The Cullen Girl~*!
!*~The Cullen Girl~*!
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nessie ^^ taj Sre Apr 22, 2009 1:48 pm

Uglavnom pop-rock, r'n'b, pop, sa izletima u hiphop i rock. :D Narodnjake organski ne podnosim, kao i vecinu domace muzike (OT je izuzetak). A sta cu slusati zavisi od raspolozenja i drustva, lako se prilagodjavam. Smile
Nessie ^^
Nessie ^^
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

http://www.myspace.com/andreadancingqueen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Arcy taj Čet Apr 23, 2009 5:17 am

ehhh...ovakooo...obozavam PUNK iii ROCK....znam da je smijesno al mene ta muzika smiruje...xD...cak mi i brat govori da nisam normalna ...al...sta cu tako je xD
Arcy
Arcy
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od EvAnEsCeNcE taj Čet Apr 23, 2009 6:36 am

volim rock, metal i blues muziku...omiljene grupe su mi evanescence, gunsi i linkin park...od domacih volim da slusam stari rock....negativ, riblju corbu....slusam i aerosmith, metallicu, nightwish, scorpionse, oasis, 3 doors down, ac/dc, nirvanu........................
EvAnEsCeNcE
EvAnEsCeNcE
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Daydreamer taj Pet Apr 24, 2009 7:38 am

Slusam najvise rock i house muziku ali i ostale vrste muzike, zavisi od mog lako promenljivog raspolozenja :D .
Dakle najcesce slusam Metallicu, Gunse, Scorpionse, Paramore, Tiesta, Davida Guettu... Eto
Daydreamer
Daydreamer
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Angela taj Pet Apr 24, 2009 9:16 am

Slusam sve, ali apsolutno sve. I kad opice narodnjake na svadbama, i tehno muziku po diskotekama, ma sve sve... Muzika je to, ne treba je svrstavati... Ona sluzi da se opusti covek kakva god da je.
Angela
Angela
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Alhemicharka taj Pet Apr 24, 2009 9:35 am

Uh,bolje da ne pochinjem...

Ja sam na Indie Rocku..Indie Rock je 'primaran' da tako kazem...
Inache Indie Rock kombinuje jako mnogo pravaca
(-Garage punk, riot grrl, noise rock, twee pop, grindie, power pop, post-punk revival, queercore, noise pop, folk punk, post-hardcore, dance-punk, New Weird America, Baroque pop, new prog, garage rock revival, lo-fi, sadcore, C86, math rock, pop punk) tako da sam poklonik Indiea i muzichara koji ga sviraju(Queens of The Stone Age,White Stripes,The Hives,Kate Nash,Gossip,The Dandy Warhols,Oasis...)
Inache,volim i hip-hop.Oooooooooobozavam EXIT,sve soundtrackove iz Twilight Sage nevazno da li su za knjigu ili film,mada vise tipujem na one za knjigu sa SM-inog sajta,jer se totalno poklapaju sa mnom..
Ako iko zna na koju muziku mislim,a mislim na onu koju ona lichno preporuchuje uz chitanje,shvatice moj muzichki stil.Tu imate otprilike neki spisak tako reci grupa koje slusham (Three Days Grace,Dashboard Confessional,Blue October,Marjorie Fair,Muse,Arcade Fire,Placebo,Kaiser Chiefs...)Da ne navrajam vishe,mislim da ste shvatili koji su to muzichari otprilike...Inache ih je gomila.
Alhemicharka
Alhemicharka
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mystic taj Pet Apr 24, 2009 9:49 am

Kapiramo te bre, barem ja. Uz Three Days Grace i njihovu pesmu Pain se svako jutro budim ( ali bukvalno budim jer mi zvoni kao alarm :D )
Ahh pesma Ruby od Chiefs - a ❤ i braca Galager ❤ ❤ ❤
Mystic
Mystic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od k@c@ taj Sub Apr 25, 2009 5:07 am

Uglavnom slusam rock... Smile
Omiljene grupe su mi Linkin Park, Muse, Evenescence, Paramore, Fall Out Boy....
k@c@
k@c@
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dont.Follow.Me-Im.Lost taj Pet Maj 08, 2009 10:26 pm

Angela ::Slusam sve, ali apsolutno sve. I kad opice narodnjake na svadbama, i tehno muziku po diskotekama, ma sve sve... Muzika je to, ne treba je svrstavati... Ona sluzi da se opusti covek kakva god da je.

Jeste,lepo si rekla..tako i ja,sve podnosim,od narodnjaka do heavy metala. Dobro,ne slusam narodnjake,ali ako ih opice na nekok rodjusu umem da se veselim xD A ovako slusam vise pop/rock,rnb,ponesto hip hop i rap..
Dont.Follow.Me-Im.Lost
Dont.Follow.Me-Im.Lost

http://www.fanpop.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Arcy taj Pet Maj 08, 2009 11:11 pm

MMAAAAAAA ZIIIIVVVIIIIOOOO PPPUUUNNNKKKKK!!!!!!
:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
Arcy
Arcy
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od *MracnaSvetlost* taj Pet Maj 08, 2009 11:25 pm

neee.........NARODNJACI SU ZAKON!
*MracnaSvetlost*
*MracnaSvetlost*

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Arcy taj Pet Maj 08, 2009 11:26 pm

ma Ljubisaaaaa...tisuu tamooo...xD :lol1:
Arcy
Arcy
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od *MracnaSvetlost* taj Pet Maj 08, 2009 11:37 pm

srce je moje violina ,sto je diras kad ne znas da sviras..... :7:
*MracnaSvetlost*
*MracnaSvetlost*

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Arcy taj Pet Maj 08, 2009 11:40 pm

ahahahah...fuujjj...xD
mrzim narodnjake xD...bez uvredee...xD
al ne mrzim sve pjesme...xD...samo one uz koje mozes kolo da igrass...xD

ma bjezi tamoo...ti to meni namjernooo...xD... :lol1: :P :P :P
Arcy
Arcy
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dont.Follow.Me-Im.Lost taj Sub Maj 09, 2009 7:32 pm

Haha,Ljubisa i nadodnjaci :D To da peva Kristen :D A juce ja bila na Facebook i Ljubisa resio neki kviz "Koliko dobro znate pesme narodnjaka",tako nesto,i on sve zna,pise tamo "Svaka cast,pravi narodnjak" :D Ma ako,ako voli sta mu mozemo mi :D
Dont.Follow.Me-Im.Lost
Dont.Follow.Me-Im.Lost

http://www.fanpop.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu