Robert Pattinson Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

+41
KindredAutmn
P.S.*I Love R-Patzz*
-DiamonD___GirL-
saby
Sara Sitnic
matea
Rosalie's*enemy
**Nadja**
*Isidora^^Cullen*
Rainbow*
NadjaDyP Cullen
Juliet
*Darija...*
sanialis
rade_91
miss.bokica
neda410
vanessa
Ina Cullen Pattinson
SonjaAa_96
edwardCULLENsweety
Veka-Love-Twilight
~Gu!lty Pleasure~
Tamaraaa
*pink vampire*
Fanpire
Dont.Follow.Me-Im.Lost
smokwica7
*Trust Me~I Lie*
KristenCullen
MilicaWhitlock
www.Kill.me
zaga
Tijana Cullen
<_Trapped_Inside_My_Dream
..::Crank.It.Up::..
Miss Bell@
*Little princess*
FrequentlyDazzled
Bojana Winchester
*MracnaSvetlost*
45 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *MracnaSvetlost* Uto Avg 25, 2009 1:37 pm

pa izvolite

DA LI BISTE NEKOGA ZAMENILI?ubacili?uklonili?


Poslednji izmenio ~Mracna Svetlost~ dana Sre Avg 26, 2009 3:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
*MracnaSvetlost*
*MracnaSvetlost*
Edward i ti imate srecan zivot
Edward i ti imate srecan zivot

Posts : 14820
Age : 31
Location : Boka City

http://www.robertpattinsonsrb.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Bojana Winchester Uto Avg 25, 2009 10:06 pm

Izbacila bih Majka...mogli su lepseg da nadju...ipak je on faca...
Kalenove ne bih dirala...
mogli su da nadju neku drugu za Belinu majku,jer ona glumica uopste ne lici na Belu.
Bojana Winchester
Bojana Winchester
Robert Mod
Robert Mod

Posts : 33192
Age : 29

http://www.truebloodsrbija.vampire-legend.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od FrequentlyDazzled Uto Avg 25, 2009 11:06 pm

Angelu bih mozda zamenila...neznam...
FrequentlyDazzled
FrequentlyDazzled
Edward i ti se zajedno borite
Edward i ti se zajedno borite

Posts : 2461
Age : 28
Location : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *Little princess* Sre Avg 26, 2009 2:38 am

ne bih ja nikog dirala, jeste da su Majka mogli boljeg staviti, ali msm i on je cool tako da nemam nekih pritužbi u vezi odabira glumaca...
*Little princess*
*Little princess*
Edward i Dzejkob se bore za tebe
Edward i Dzejkob se bore za tebe

Posts : 654
Age : 32
Location : over the rainbow....

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Miss Bell@ Sre Avg 26, 2009 2:45 am

...Bojana... ::Izbacila bih Majka...mogli su lepseg da nadju...ipak je on faca...
Kalenove ne bih dirala...
mogli su da nadju neku drugu za Belinu majku,jer ona glumica uopste ne lici na Belu.

što se tiče Majka...ne slažem se....mislim da su njega kao lik pogodili...ono..:"Sladak dečko,dječjeg lica..."

a šta se tiče Renee-Belline majke-tu se potpuno slažem....stvarno su mogli neku nać koja je sličnija Belli,kao što je i u knjizi....=))...........šta se tiče Angele-koliko ja znam u knjizi nije baš pisalo ka da liči na kineskinju,a glumica liči pomalo...ma ne bi je svejedno minjala....stvarno se dobro uklopila u cjelinu...stoji joj lik Angele...

a ostali likovi su mi ok...POGOTOVO Cullenovi....a šta se tiče ovih s Jacobove strane...mis onih iz rezervata...na njih baš i nisam obraćala pažnju....mislim ok su,ono...niš posebno...
Miss Bell@
Miss Bell@
Edward i ti imate cerku
Edward i ti imate cerku

Posts : 2091
Age : 30
Location : Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od ..::Crank.It.Up::.. Sre Avg 26, 2009 3:15 am

ma ja bih roba izbacila..xDD...shalim see...
pa nzm.ja bi zamenila renee..
..::Crank.It.Up::..
..::Crank.It.Up::..
Edward i ti imate srecan zivot
Edward i ti imate srecan zivot

Posts : 3987
Age : 27
Location : Tralalalalend.xD

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od <_Trapped_Inside_My_Dream Čet Avg 27, 2009 2:46 am

Ja ne bi nikoga... Msm, Renee se u opste ne pojavljuje.,.. samo u 3 scene po 2 min...xD

Mozda Majk.. Neam blage.. Svi savrseno odgovaraju... alalaa
<_Trapped_Inside_My_Dream
<_Trapped_Inside_My_Dream
Edward i ti imate srecan zivot
Edward i ti imate srecan zivot

Posts : 6074
Age : 29
Location : Same old place... My little chair. &amp;amp;lt;3

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od FrequentlyDazzled Čet Avg 27, 2009 4:30 am

Ja Majka ne bih menjala... On je bas super pronadjen...
FrequentlyDazzled
FrequentlyDazzled
Edward i ti se zajedno borite
Edward i ti se zajedno borite

Posts : 2461
Age : 28
Location : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Gost Čet Avg 27, 2009 8:13 am

Nemojte me ubiti kada vidite ovo ... Kristen ... msm ona mi je sooper ... ali, njeni roditelji se bas bave tim poslom.Majka joj je poznati producent (tako nesto) ... pa imam neki osecaj da se nije mucila za svoju ulogu ... ali je extra kao Bella ... to ne mogu da poreknem ... mozda Nikki Reed ... mogli su da nadju lepsu Rosalie ...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Tijana Cullen Čet Avg 27, 2009 8:36 am

Meni je Kristen super kao Bella!! Kao i svi ostali,svi su super! Ako bas moram da navedem nekog,neka to bude Rene,jes da se i ne pojavljuje,al sto kazete mogla je neka da malo vise podseca na Bellu.Inace meni su svi super,stvarno! (=
Tijana Cullen
Tijana Cullen
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Posts : 1302
Age : 28
Location : BEOGRAD

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od zaga Pet Avg 28, 2009 4:23 am

definitivno bih zamenila bellu
zaga
zaga
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 115
Age : 29
Location : Sabac

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od www.Kill.me Pet Avg 28, 2009 4:46 am

taylor lautner znam da ce mi vecina zamjeriti ali nesto ga ne podnosim msm jeste li ikad vidjeli film sharkboy and lavagirl nekako je mutav
www.Kill.me
www.Kill.me
Twilight Admin
Twilight Admin

Posts : 9214
Age : 28
Location : Battery City

http://hayleywilliams.serbianforum.info/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od MilicaWhitlock Pet Avg 28, 2009 5:00 am

Daj bre u tom filmu je imao 11 godina... Meni se Taylor bas dobro uklopio... Mozda bih zamenila Rosalie... Mogli su bolju da pronadju mada ni ova nije losa. Charliea uopste nisam tako zamisljala, nekako taj glumac izgleda jako mlado.. mislim ipak joj je cale..
MilicaWhitlock
MilicaWhitlock
Edward te je zaprosio
Edward te je zaprosio

Posts : 870
Age : 28
Location : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od <_Trapped_Inside_My_Dream Pet Avg 28, 2009 6:09 am

Hahahha... Gledala sam to cudo lava i sharkboy... Hmm.. Gledala sam ga pre 5 godina...xD
Tad mi je bio prilicno zanimljiv...=)
<_Trapped_Inside_My_Dream
<_Trapped_Inside_My_Dream
Edward i ti imate srecan zivot
Edward i ti imate srecan zivot

Posts : 6074
Age : 29
Location : Same old place... My little chair. &amp;amp;lt;3

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od www.Kill.me Pet Avg 28, 2009 6:37 am

ljudi sta cu tako ja msm i vi imate drugacija misljenja mada sad nema vz koga ne bismo htjeli da vidimo u filmu kad su oni vec odredili glumce
www.Kill.me
www.Kill.me
Twilight Admin
Twilight Admin

Posts : 9214
Age : 28
Location : Battery City

http://hayleywilliams.serbianforum.info/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od KristenCullen Sub Avg 29, 2009 3:16 am

Ja bih promenila Majka i Carlija..
KristenCullen
KristenCullen
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 44

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *Trust Me~I Lie* Ned Avg 30, 2009 7:24 am

Svi su ok osim možda Beline majke pa zar ne kaže Bela da jako sliče ja tu sličnost nimalo ne vidim i Lorent nije crnac svi vampiri su izuzetno blijedi koja glupost.
*Trust Me~I Lie*
*Trust Me~I Lie*
*With Edward forever and ever*
*With Edward forever and ever*

Posts : 5868
Age : 30
Location : somewhere in the world

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od smokwica7 Sre Sep 02, 2009 9:20 pm

meni sve odgovara samo nekako mi je jackob prenizak,ja sam ga zamisljala mnogo mnogo veceg...ali i ovako je ok.
smokwica7
smokwica7
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 7
Age : 31

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Dont.Follow.Me-Im.Lost Pet Sep 04, 2009 3:13 am

Nznm..i ja bi Majkla..ovako su svi oki..ja nisam tak zamisljala Bellu ali sad vise nmg drugacije da je zamilim znaci nijedna ne dolazi u obzir sem kristen Smile
Dont.Follow.Me-Im.Lost
Dont.Follow.Me-Im.Lost
Edward i ti imate srecan zivot
Edward i ti imate srecan zivot

Posts : 10606
Age : 28
Location : ♦ Land •Of •Confusion ♦

http://www.fanpop.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Fanpire Pet Sep 04, 2009 5:07 am

*Tijana* ::Svi su ok osim možda Beline majke pa zar ne kaže Bela da jako sliče ja tu sličnost nimalo ne vidim i Lorent nije crnac svi vampiri su izuzetno blijedi koja glupost.

I ja se slazem ovo za Lorent-a, Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? 897252 u knjizi uopšte ne piše da je on crnac ja ga nisam tako zamišljala, to je glupo...ostale ne bih enjala, svi su extra pogotovo Cullen-ovi
Fanpire
Fanpire
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 63
Age : 29

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *pink vampire* Pet Sep 04, 2009 12:17 pm

msm da je Marcus Volturi jedino trebao da bude zamenjen, a mozda i Aro jer ih nekako nisam tako zamisljala, msm da je Marcus nezainteresovan lik, nista ga ne zanima previse i nije zastrasujuc a owaj lik kojeg su izabrali je bas zastrasujuc, ma sve u svemu nisam ocekivala da ce tako da izgleda. A Aro je u neku ruku komican lik, nije bas komican ali je tu negde, kao neko dete od 5 godina, svime se odusevljava ali sam ipak zamisljala nekoga ne bas zastrasujuceg i jezivog ali bar onako malo scary a ovaj Aro mi deluje totalno komicno, bas kao dete od pet godina, ali je zato Caius pun pogodak, bas sam ga tako zamisljala.
*pink vampire*
*pink vampire*
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 50

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Tamaraaa Pet Sep 04, 2009 1:12 pm

Bellina majka mozda..
Tamaraaa
Tamaraaa
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 104

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *Trust Me~I Lie* Pet Sep 04, 2009 9:51 pm

Imaš pravo Markus je ko iz nekoga horora.
*Trust Me~I Lie*
*Trust Me~I Lie*
*With Edward forever and ever*
*With Edward forever and ever*

Posts : 5868
Age : 30
Location : somewhere in the world

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Dont.Follow.Me-Im.Lost Sub Sep 05, 2009 12:45 am

*pink vampire* ::msm da je Marcus Volturi jedino trebao da bude zamenjen, a mozda i Aro jer ih nekako nisam tako zamisljala, msm da je Marcus nezainteresovan lik, nista ga ne zanima previse i nije zastrasujuc a owaj lik kojeg su izabrali je bas zastrasujuc, ma sve u svemu nisam ocekivala da ce tako da izgleda. A Aro je u neku ruku komican lik, nije bas komican ali je tu negde, kao neko dete od 5 godina, svime se odusevljava ali sam ipak zamisljala nekoga ne bas zastrasujuceg i jezivog ali bar onako malo scary a ovaj Aro mi deluje totalno komicno, bas kao dete od pet godina, ali je zato Caius pun pogodak, bas sam ga tako zamisljala.
Ma meni su svi oni nekako mladi,ja sam ih malo starije zamisljala..oni izgledaju kao da imaju 16,17 goidna,pogotvu Caius..a ja za njega mislila da ima oko 30 god..xD
Dont.Follow.Me-Im.Lost
Dont.Follow.Me-Im.Lost
Edward i ti imate srecan zivot
Edward i ti imate srecan zivot

Posts : 10606
Age : 28
Location : ♦ Land •Of •Confusion ♦

http://www.fanpop.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Miss Bell@ Sub Sep 05, 2009 4:30 am

Marija_95 ::
*pink vampire* ::msm da je Marcus Volturi jedino trebao da bude zamenjen, a mozda i Aro jer ih nekako nisam tako zamisljala, msm da je Marcus nezainteresovan lik, nista ga ne zanima previse i nije zastrasujuc a owaj lik kojeg su izabrali je bas zastrasujuc, ma sve u svemu nisam ocekivala da ce tako da izgleda. A Aro je u neku ruku komican lik, nije bas komican ali je tu negde, kao neko dete od 5 godina, svime se odusevljava ali sam ipak zamisljala nekoga ne bas zastrasujuceg i jezivog ali bar onako malo scary a ovaj Aro mi deluje totalno komicno, bas kao dete od pet godina, ali je zato Caius pun pogodak, bas sam ga tako zamisljala.
Ma meni su svi oni nekako mladi,ja sam ih malo starije zamisljala..oni izgledaju kao da imaju 16,17 goidna,pogotvu Caius..a ja za njega mislila da ima oko 30 god..xD

u potpunosti se slažem!!! oboje mi ne pristaju za te uloge....
Miss Bell@
Miss Bell@
Edward i ti imate cerku
Edward i ti imate cerku

Posts : 2091
Age : 30
Location : Hrvatska

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu