Robert Pattinson Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

True Blood

+12
miss.bokica
www.Kill.me
Regret by the distance
Alice Stryder
Olga Bohemian
*DaRk.FaNtAsY*
KindredAutmn
-DiamonD___GirL-
Bojana Winchester
*Trust Me~I Lie*
.But Home Is Nowhere.
Bloodless.
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

True Blood - Page 2 Empty Re: True Blood

Počalji od cherry Uto Sep 28, 2010 11:51 pm

SonjaAa_96 ::moja omiljena serija... True Blood - Page 2 648231 ima puno sex scena,ali jbg...posto nemam hbo,gledam na netu,sad je treca sezona...po meni nije kopija twilight-a,vise mi je vampire diaries kopija twilight-a i true blood-a...
Eric mi je najbolji,a i glumac je handsome xD

I TB i TVD su napisani prije Twilighta tako da ne mogu biti kopije,jedino Twilight moze biti njihova kopija. :P Smile
Obozavam TB.^^ U pocetku mi se nije bas svidjala,smetao mi je njihov akcenat,glumci nisu nesta posebno lijepi,ali naviknes se.xD Zavrsila sam sve sezone i jedva cekam 4.Omiljeni lik mi je Pam.^^ https://www.youtube.com/watch?v=3v67E5z8Ke0 <3 xD
cherry
cherry
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 2

Nazad na vrh Ići dole

True Blood - Page 2 Empty Re: True Blood

Počalji od SonjaAa_96 Sre Sep 29, 2010 6:27 am

cherry ::
SonjaAa_96 ::moja omiljena serija... True Blood - Page 2 648231 ima puno sex scena,ali jbg...posto nemam hbo,gledam na netu,sad je treca sezona...po meni nije kopija twilight-a,vise mi je vampire diaries kopija twilight-a i true blood-a...
Eric mi je najbolji,a i glumac je handsome xD

I TB i TVD su napisani prije Twilighta tako da ne mogu biti kopije,jedino Twilight moze biti njihova kopija. :P Smile
Obozavam TB.^^ U pocetku mi se nije bas svidjala,smetao mi je njihov akcenat,glumci nisu nesta posebno lijepi,ali naviknes se.xD Zavrsila sam sve sezone i jedva cekam 4.Omiljeni lik mi je Pam.^^ https://www.youtube.com/watch?v=3v67E5z8Ke0 <3 xD

i to sto kazes... Smile
jedna veelika greska sa moje strane je sto sam mozda pogresno procenila TVD Sad True Blood - Page 2 73293 serija je suuper... Smile ali iskreno,vise ispadne da je Twilight saga kopija TB-a i TVD-a....
jer su ta dva serijala napisana mnoogo pre Twilight sage.... ali ja volim i TB i TVD i Twilight :D
samo ne znam gde kupiti TB i TVD knjige jer ovde kod mene nema... Rolling Eyes
SonjaAa_96
SonjaAa_96
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 108
Age : 27
Location : Neverland :* :D

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu