Robert Pattinson Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

+41
KindredAutmn
P.S.*I Love R-Patzz*
-DiamonD___GirL-
saby
Sara Sitnic
matea
Rosalie's*enemy
**Nadja**
*Isidora^^Cullen*
Rainbow*
NadjaDyP Cullen
Juliet
*Darija...*
sanialis
rade_91
miss.bokica
neda410
vanessa
Ina Cullen Pattinson
SonjaAa_96
edwardCULLENsweety
Veka-Love-Twilight
~Gu!lty Pleasure~
Tamaraaa
*pink vampire*
Fanpire
Dont.Follow.Me-Im.Lost
smokwica7
*Trust Me~I Lie*
KristenCullen
MilicaWhitlock
www.Kill.me
zaga
Tijana Cullen
<_Trapped_Inside_My_Dream
..::Crank.It.Up::..
Miss Bell@
*Little princess*
FrequentlyDazzled
Bojana Winchester
*MracnaSvetlost*
45 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Juliet Ned Okt 18, 2009 7:45 am

J bih zamenila onog Tajlera, nekako ga nisam zamisljala crnog Smile i Džesiku, ova mi je malo blentava Rolling Eyes Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 537150
Juliet
Juliet
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 51
Location : Ispred kompjutera

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od NadjaDyP Cullen Sre Nov 11, 2009 10:19 am

Majka.On ne pripada tamo xD Mogli su naci nekog lepseg Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Icon_razz
NadjaDyP Cullen
NadjaDyP Cullen
Edward te je zaprosio
Edward te je zaprosio

Posts : 794
Age : 27

http://www.rbdsrbija.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Rainbow* Ned Nov 22, 2009 1:48 pm

a kul mi ovako,sad sam navilkla xD nikog ne bih menjala ^^
Rainbow*
Rainbow*
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 62
Age : 30
Location : neverland ^^

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *Isidora^^Cullen* Ned Dec 13, 2009 5:15 am

Svi su super tako da nikog ne bi izbacila iz filma!!!!!!!!
*Isidora^^Cullen*
*Isidora^^Cullen*
Najveći Robertov fan
Najveći Robertov fan

Posts : 4963
Age : 31
Location : Boka City

http://jelenakostov.forum-motion.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od **Nadja** Sre Dec 23, 2009 2:13 am

Majk i Erik, mogli su neke lepse da izabaru..i Loran, nikad ga nisam zamisljala kao crnca...Smile
**Nadja**
**Nadja**
Robert's wife
Robert's wife

Posts : 1347
Age : 29
Location : Beograd [Zemun]

http://www.hsm-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Rosalie's*enemy Sre Dec 23, 2009 9:18 am

**Nadja** ::Majk i Erik, mogli su neke lepse da izabaru..i Loran, nikad ga nisam zamisljala kao crnca...Smile

Da njih dvojica definitivno...Ali ja ne bih dirala Lorana...Nzm meni je on jako zanimljiv....Bas mi je drago sto su odabrali crnca jer je zanimljivo.....xDD
Rosalie's*enemy
Rosalie's*enemy
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Posts : 1460
Age : 27
Location : u Kellanovom zagrljaju....=)))

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od matea Sub Dec 26, 2009 2:37 am

Pa mozda bih zamenila Rosalie i Majka...svi ostali su ok.. Bellin tata me nervira.
matea
matea
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 136
Age : 28
Location : Srbija, Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Sara Sitnic Pon Dec 28, 2009 1:38 am

Izbacila bih onog glupog Marcusa..kad su u Sumraku opisivali vampire rekli su da su vampiri najljepsa bica na svijetu...i onada daju onom ruznom glumcu da glumi vampira..pa mislim stvarno!!
Sara Sitnic
Sara Sitnic
Preselila si se u Forks
Preselila si se u Forks

Posts : 5

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od saby Ned Jan 10, 2010 8:54 am

zaga ::definitivno bih zamenila bellu

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 455679 apsolutnio se slažem ona je def namještaljka...a i rosalie mi je lijepa ali nije bomba.ona bi trbala da bude nešto kao megan fox neko koga ne možeš prestati gledati.Majk mi dobro glumi iako nije baš lijep,a rene je katastrofa kak bi ona rugoba uspjela zavesti mlađeg...cccccccccc
saby
saby
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 69
Age : 35

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od saby Sre Jan 20, 2010 5:48 am

SerbianAngel ::Nemojte me ubiti kada vidite ovo ... Kristen ... msm ona mi je sooper ... ali, njeni roditelji se bas bave tim poslom.Majka joj je poznati producent (tako nesto) ... pa imam neki osecaj da se nije mucila za svoju ulogu ... ali je extra kao Bella ... to ne mogu da poreknem ... mozda Nikki Reed ... mogli su da nadju lepsu Rosalie ...

apsolutno se slažen sa tobom...kristen vole zato što je bella a da je neka druga inju bi voljeli...a štela je očito...ona je ubacila i niki reed jer su BFF Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 472392
saby
saby
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 69
Age : 35

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od -DiamonD___GirL- Čet Jan 21, 2010 8:48 am

zar Laurent nije beo ?? :P
-DiamonD___GirL-
-DiamonD___GirL-
Edward i ti imate cerku
Edward i ti imate cerku

Posts : 1952
Age : 29
Location : Tivat-Montenegro

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od MilicaWhitlock Čet Jan 21, 2010 8:52 am

Pa trebalo bi... ali u filmu nije. Ja njega uopste nisam tako zamisljala.
MilicaWhitlock
MilicaWhitlock
Edward te je zaprosio
Edward te je zaprosio

Posts : 870
Age : 28
Location : Zrenjanin

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od P.S.*I Love R-Patzz* Pet Jan 29, 2010 11:38 am

Ništa..sve je prosto savršeno...glumci su savršanstvo bez mane...nebih nikoga izbacila
P.S.*I Love R-Patzz*
P.S.*I Love R-Patzz*
Edward ti je spasao zivot
Edward ti je spasao zivot

Posts : 562
Age : 29
Location : Sa Robertom na Hawaiima, uživamo i super se zabavljamo :)

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od neda410 Čet Feb 18, 2010 4:33 am

Povlacim ono za Nikki Reed,msm da je super odglumila Rose,a to sto nije prirodna plavusa ili plasticna Megan Fox je nadoknadila opisom Roseinog karaktera.........I ja msm da je zgodna i slatka,tako da je savrsena...........Uglavnom svi su se super uklopili,ja nikog ne bi menjala,jer i da bilo koga promene svi bi ovog novog,verovatno, uporedjivali s onim prvim i nalazili mu neke zamerke............
neda410
neda410
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Posts : 1196
Age : 27
Location : Priga city

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od KindredAutmn Čet Feb 18, 2010 6:20 am

Kirsten --statua iz groblje =D...i onaj robert XD smrdi do tu XDDD
KindredAutmn
KindredAutmn
S Robertom muvaš devojke
S Robertom muvaš devojke

Posts : 118
Age : 31

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *Maci LoVe Vondy* Čet Feb 18, 2010 6:24 am

Alex-Bella Swan ::Ništa..sve je prosto savršeno...glumci su savršanstvo bez mane...nebih nikoga izbacila
*Maci LoVe Vondy*
*Maci LoVe Vondy*
Edward te je ugrizao
Edward te je ugrizao

Posts : 1191
Age : 29
Location : na planeti Twilight.... :)

http://anothercinderellastr.forummotion.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od *Music Freak* Sub Feb 20, 2010 10:39 pm

Majka..nekako mi ne izgleda kao najpopularniji decko u skoli...
*Music Freak*
*Music Freak*
Edward i ti ste najbolji prijatelji
Edward i ti ste najbolji prijatelji

Posts : 185
Age : 26

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Veka-Love-Twilight Sub Feb 20, 2010 11:04 pm

Nebi nikoga posebno mjenjala svi su dobro glumili
Veka-Love-Twilight
Veka-Love-Twilight
Edward ti je decko
Edward ti je decko

Posts : 486

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od kStew Sre Mar 24, 2010 11:32 am

Ubacila bih Bena Barnesa,definitivno!!!
Mogao je da glumi kao neki clan Voltura,Demetri na primer...
kStew
kStew
Upoznala si Edwarda
Upoznala si Edwarda

Posts : 66
Age : 28
Location : shopping in LA

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od -forgotten.child- Čet Apr 01, 2010 6:45 am

nmg da se setim nikoga kkoga bih zamenila
-forgotten.child-
-forgotten.child-
Twilight Mod
Twilight Mod

Posts : 35053
Age : 28

http://www.elizabethfansbalkan.forumotion.net

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od www.Kill.me Pet Apr 02, 2010 11:24 pm

jacoba ja ne bih ni stavljala u film xD a ostali su ok krivo mi srto su reachel izbacili Sad
www.Kill.me
www.Kill.me
Twilight Admin
Twilight Admin

Posts : 9214
Age : 28
Location : Battery City

http://hayleywilliams.serbianforum.info/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu? - Page 3 Empty Re: Koji glumac/glumica nije zasluzio/la da se nadje u Twilightu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu